Getrokken Voermengwagens

Getrokken voermengwagens, vertegenwoordigen één van de beste oplossingen voor het mengen en distribueren van veevoer op de boerderij. Zoalsd de naam al aangeeft wordt de voermengwagen getrokken door (over het algemeen) een tractor.

Houd bij het kiezen van een getrokken voermengwagen rekeningen met de benodigde PK's van de tractor en het aantal runderen. Heeft u hulp nodig bij het kiezen van een voermengwagen die past bij uw bedrijf? Neem dan direct contact met ons op. Hieronder vindt u informatie over de SILOKING TrailedLine 4.0. Dit zijn getrokken voermengwagens van SILOKING.

Siloking TrailedLine 4.0

Siloking-TrailedLine-4.0-Compact

Siloking TrailedLine 4.0 Compact

Tankvolume van 7 m³ tot 14 m³

De voermengwagen SILOKING Compact is met name geschikt voor gebruik in ingesloten  ruimtes. De voermengwagens TrailedLine 4.0 Compact is ook uitstekend geschikt voor het probleemloos ontbinden van ronde balen. De compacte serie wordt gekenmerkt door een hoge manoeuvreerbaarheid en zijn bewegingsgemak. Door de verschillende afvoermogelijkheden kan deze compacte getrokken voermengwagen worden aangepast aan de bedrijfsomstandigheden.

ModelCompact 7Compact 8Compact 8-TCompact 9Compact 10Compact 10-TCompact 12Compact 14
A Lengte MM4.5104.5504.6704.7104.7504.8404.9004.980
F Afstand trekoog - as3.2503.2503.2503.2503.2503.3903.3903.390
B Breedte2.2502.2502.4002.4002.4002.5502.5502.550
C Hoogte2.3502.5002.4602.6302.7802.5802.8303.220
D Spoorbreedte1.5501.5501.5501.5501.5501.7001.7001.750
E Buitenmaat wielen1.8801.8801.9801.9801.9802.1302.1302.200
Aantal tubovijzels11111111
Windingen op vijzel1,751,75222,522,53
Aantal messen55667678
Toerental Turbo-vijzel t/min2424242424181818
Volume m3788910101214
Kogeldruk kg1.5001.5001.5001.5001.5001.5001.5001.500
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg8.5008.5008.5008.5008.5008.5009.30010.400
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h kg8.5008.5008.5008.5008.5008.5008.5009.500
Leeg gewicht basismachine kg3.3503.4503.7503.8503.9504.2004.3504.650
Siloking-TrailedLine-4.0-premium-1814-2218-3022

Siloking TrailedLine 4.0 premium 1814/2218/3022

Tankvolume van 14 m³ tot 30 m³

De SILOKING TrailedLine 4.0 Premium-serie maakt indruk met zijn korte mengtijden en homogeen mengresultaat dankzij de gevouwen containervorm. Alle voermengwagens zijn standaard uitgerust met SILONOX-slijtagebescherming op de binnenste wiggen van de container en op de ontladingsschuif. Het robuuste en torsiebestendige frame met holle balk in combinatie met een sterke 4 planetaire versnellingsbak garandeert een hoge veiligheid.

Door een selectie van verschillende containerhoogtes en banden kan de voermenger exact worden aangepast aan de doorvoerhoogten in de stal of de maximale hoogte van het laadvoertuig. Wilt u meer informatie over de verschillende getrokken voermengwagens van Siloking? Neem dan gerust contact met ons op, wij zijn officiële dealer van Siloking en kunnen u helpen bij de aankoop van alle voermengwagens van Siloking.

ModelPremium 1814-14Premium 1814-16Premium 1814-18Premium 2218-18Premium 2218-20Premium 2218-22Premium 3022-22Premium 3022-26Premium 3022-30
A Lengte MM6.6506.6506.6507.1007.1007.1007.4507.4507.450
F Afstand trekoog - as4.4204.4204.4204.6204.6204.6204.8004.2004.200
B Breedte2.3302.3302.3302.5302.5302.5302.7102.7102.710
C Hoogte2.7202.8703.0202.7302.9003.0702.8203.2303.520
D Spoorbreedte1.5001.5001.5001.7001.7001.7001.7001.7001.700
E Buitenmaat wielen1.9501.9501.9502.1502.1502.1502.1502.1502.150
Aantal tubovijzels222222222
Windingen op vijzel22.5322,53233,5
Aantal messen121416121416121618
Toerental Turbo-vijzel t/min18/3518/3518/3518/3518/3518/3518/3518/3518/35
Toerental Turbo-vijzel t/min34/6434/6434/6434/6434/6434/6434/6434/6434/64
Volume m3141618182022222630
Kogeldruk kg2.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg12.00012.40013.50013.50014.60015.70016.10018.90021.100
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h - enkelasser12.00012.00012.00012.00012.00012.00012.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h - tandem18.00018.00018.00018.00018.00018.00018.00018.00018.000
Leeg gewicht basismachine kg5.7006.0006.3006.3006.6006.9007.3008.5009.100
Siloking-TrailedLine-4.0-System-1000-4535

Siloking TrailedLine 4.0 System 1000+ 4535

Tankvolume van 35 m³ tot 45 m³

De getrokken voermengwagen SILOKING TrailedLine 4.0-systeem 1000+ 4535 combineert hoge capaciteit en maximaal laadvermogen. Ontworpen voor de vereisten van een bedrijf van 1.000 koeien en meer.

De SILOKING TrailedLine 4.0 System 1000+ 4535 van de voermenger verdeelt het gewicht over 3 assen en vermindert de belasting op de oppervlakken van de boederij tijdens het rijden met lading. Daarnaast zorgt het voor een stabiele wegligging, zelfs met een maximaal toegestaan laadvermogen van meer dan 18 t. De 2 stuurassen van de getrokken voermengwagen zorgen niet alleen voor de nodige veiligheid, maar ook voor de bijbehorende manoeuvreerbaarheid op de boerderij. Door de 3 verticale mengschroeven van de voermenger wordt de toevoer snel en homogeen gemengd, wat extra tijd en diesel bespaart. Optioneel kan de mixer worden uitgerust met SoftStart.

ModelSystem 100+ 4535-35System 100+ 4535-40System 100+ 4535-45
A Lengte MM9.9009.9009.900
F Afstand trekoog - as5.3504.9504.950
B Breedte2.7102.7102.710
C Hoogte3.0603.3203.530
D Spoorbreedte1.9001.9001.900
E Buitenmaat wielen2.4002.3502.350
Aantal tubovijzels333
Windingen op vijzel233,5
Aantal messen182427
Toerental Turbo-vijzel t/min22/4022/4022/40
Volume m3354045
Kogeldruk kg3.0003.0003.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg24.00030.10032.600
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h18.00027.00027.000
Leeg gewicht basismachine kg13.00014.10014.600
Siloking-TrailedLine-4.0-duo-avant-2014

Siloking TrailedLine 4.0 duo avant 2014

Tankvolume van 14 m³ tot 20 m³

Dankzij de geoptimaliseerde en conische containergeometrie, gecombineerd met een bijzonder compact ontwerp, is er een aanzienlijk hogere benutting van het containervolume, zelfs met hoge hoeveelheden langvezelige toevoer in het rantsoen. Bovendien maakt de verticale voermengwagen Duo Avant indruk met zijn geluidsarme en functionele betrouwbaarheid.

De conische vorm van de mengkom met aangepaste turbo-worm zorgt voor een perfect rendement, zelfs van langvezelig materiaal in het onderste deel van de mengeenheid van de voermengwagen. De lage kosten en hoge flexibiliteit maken de Duo Avant bijzonder zuinig. De afgeronde FlowPlus-containerring geleidt de toevoer van bovenaf naar het mengproces en zorgt voor een verstoppingsvrije werking, zelfs bij het verwerken van ronde balen.

ModelDuo Avant 2014-14Duo Avant 2014-16Duo Avant 2014-18Duo Avant 2014-20
A Lengte MM6.7506.7506.7506.750
F Afstand trekoog - as4.3204.3204.3204.320
B Breedte2.4402.4402.4402.440
C Hoogte2.642.7402.9503.160
D Spoorbreedte2.0502.0502.0502.050
E Buitenmaat wielen2.4402.4402.4402.440
Aantal tubovijzels2222
Windingen op vijzel22,533
Aantal messen12141616
Toerental Turbo-vijzel t/min18/3518/3518/3518/35
Toerental Turbo-vijzel t/min34/6434/6434/6434/64
Volume m314161820
Kogeldruk kg2.0002.0002.0002.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg11.00012.00013.00014.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h11.00012.00012.00012.000
Leeg gewicht basismachine kg5.4005.6005.8006.000
Siloking-TrailedLine-4.0-duo-avant-3227

Siloking TrailedLine 4.0 duo avant 3227

Tankvolume van 27 m³ tot 32 m³

Deze feedmixer combineert een hoge capaciteit en een laag stroomverbruik. Vanwege de kleine diameter van de basisplaat en de conische vorm van de container is slechts 100 pk aandrijfvermogen vereist om de innovatieve 3-vijzels verticale voermengwagen met een inhoud van 27 m³ en 32 m³ aan te drijven.

De voermengwagen loopt soepel en heeft een laadvermogen van maximaal 12 t. Door de 3 verticale mengschroeven van de voermenger wordt de toevoer snel en homogeen gemengd, wat extra tijd en diesel bespaart. Geforceerde besturing voor uitstekende manoeuvreerbaarheid (optioneel).

ModelDuo Avant 3227-27Duo Avant 3227-32
A Lengte MM8.4508.450
F Afstand trekoog - as4.6804.680
B Breedte2.5002.500
C Hoogte3.2703.510
D Spoorbreedte1.9001.900
E Buitenmaat wielen2.2502.250
Aantal tubovijzels33
Windingen op vijzel33,5
Aantal messen2427
Toerental Turbo-vijzel t/min18/3518/35
Toerental Turbo-vijzel t/min34/6434/64
Volume m32732
Kogeldruk kg2.0002.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg20.60023.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h18.00018.000
Leeg gewicht basismachine kg9.80010.200