Stationaire meng- en doseerinstallaties

Stationaire voermengwagens en mengtanken voor biogas.

Siloking StaticLine 4.0

SILOKING_StaticLine-feeding-4.0

Siloking StaticLine Feeding 4.0

Stationaire verticale meng- en doseersystemen van 8 m³ tot 40 m³ met optionele laad- of losband

SILOKING StaticLine Feeding 4.0 is uitstekend geschikt voor integratie in voersystemen van de binnenlandse economie (bedrijven met stationair voersysteem of voercentrum).

Compact ontwerp

De motor en de planetaire tandwielkast van SILOKING StaticLine Feeding 4.0 verticale meng- en doseersystemen zijn met elkaar verbonden en bevinden zich onder de mengtrechter in een beschermde positie. Dit maakt het mogelijk om de machine vanaf elke kant te laden en biedt een vrije werkruimte rond het mengsysteem. Alle verticale mengsystemen zijn voorzien van een SILOKING 4-planetaire versnellingsbak met een maximumkoppel van 52.000 Nm. Het versterkte kegelwielsysteem en 100% oliesmering bieden een hoge bedrijfszekerheid.
De SILOKING turbo-vijzel werkt met een ideale wormsnelheid van 18 tpm voor mengen en 38 tpm voor volledige lediging.

Compleet of geïntegreerd - u hebt de keuze

SILOKING StaticLine Feeding 4.0 verticale mengsystemen kunnen eenvoudig in bestaande systemen worden geïntegreerd of als complete "plug and play" -installaties worden geleverd. Het weegsysteem kan worden uitgerust met interfaces voor eenvoudige aansluiting op externe besturingssystemen.

ModelCompact 1408-8Compact 1408-10Compact 1408-12Compact 1408-14Premium 2514-14Premium 2514-16Premium 2514-18Premium 2514-20Premium 2514-22Premium 2514-25
A Lengte MM3.2403.2403.2403.2405.0705.0705.0705.0705.0705.070
B Breedte MM2.3002.3002.3002.3002.3202.3202.3202.3202.3202.320
C Laadhoogte MM1.6051.9352.2652.5951.5551.7451.9452.1352.3352.625
D Totale hoogte2.3702.7003.0303.3602.3202.5102.7102.9003.1003.390
Aantal tubovijzels1111222222
Windingen op vijzel22,533,522,5333,53,5
Aantal messen6789121416161818
Toerental Turbo-vijzel t/min18/3818/3818/3818/3818/3818/3818/3818/3818/3818/38
Volume m38101214141618202226
Benodigd Vermogen1 x 221 x 221 x 301 x 302 x 222 x 222 x 222 x 302 x 302 x 30
Leeg gewicht kg3.2004.0004.8005.6005.6006.4007.2008.0008.80010.000
Laadvermogen kg3.2004.0004.8005.6005.6006.4007.2008.0008.80010.000
SILOKING-StaticLine-Biogas-4.0

Siloking StaticLine Feeding 4.0

Stationaire verticale menging en doseren container met volume 9 m³ tot 80 m³

SILOKING Static Line biogas 4.0 is ontwikkeld voor biogas exploitanten die grote waarde hechten aan een zo hoog mogelijke opbrengst van gas en een zo laag energieverbruik.

Malen, het mengen, opslaan, doseren

SILOKING verticale meng- en doseersystemen snijden lange materialen, zorgen voor een homogene mix en kunnen worden gebruikt als opslagtanks. Samen met de juiste voedingstechnologie zorgen ze voor een exacte en storingsvrije toevoer van substraten naar de vergister.
De werking van het volgende voersysteem is soepel en torsievrij. Alle onderdelen die in contact komen met het voer zijn volledig gemaakt van roestvrij staal.

SILONOX als standaard

De mengtrechter is standaard gemaakt van SILONOX. Om de wand en de bodem te beschermen tegen zuur en slijtage, zijn ze standaard uitgerust met SILONOX. SILONOX is gemaakt van een roestvrijstalen legering met uitstekende slijtvastheid. Het is zeer bestendig tegen corrosie, zuur, chemische en mechanische slijtage. De mengvijzels zijn als optie volledig in SILONOX verkrijgbaar.

Exacte planning, modulair ontwerp en eenvoudige installatie

Het ontwerp en de uitrusting van SILOKING verticale meng- en doseersystemen zijn aangepast aan de omstandigheden en de vereisten ter plaatse. De professionele service omvat exacte planning, gedetailleerde tekeningen en volledige documentatie, waarbij ook rekening wordt gehouden met eventuele brandbeveiligingsvoorschriften en systeemvereisten. Installatie op locatie is heel eenvoudig met het eenvoudige ontwerp en de voorgemonteerde componenten.

ModelSystem 1000+ 4022-22System 1000+ 4022-25System 1000+ 4022-30System 1000+ 4022-35System 1000+ 4022-40System 1000+ 4030-30System 1000+ 4030-35System 1000+ 4030-40
A Lengte MM7.1107.1107.1107.1107.1107.9707.9707.970
B Breedte MM2.3202.3202.3202.3202.3202.5502.5502.550
C Laadhoogte MM1.5551.7552.0852.4152.7452.4852.6352.785
D Totale hoogte2.3202.5202.8503.1803.5103.2503.4003.550
Aantal tubovijzels33333333
Windingen op vijzel22,5333,53,53,53,5
Aantal messen1821242427272727
Toerental Turbo-vijzel t/min18/3818/3818/3818/3818/3818/3818/3818/38
Volume m32225303540303540
Benodigd Vermogen3 x 223 x 223 x 303 x 303 x 371 x 901 x 901 x 110
Leeg gewicht kg8.6508.9809.4509.88010.2509.1009.3509.700
Laadvermogen kg8.80010.00012.00014.00016.00012.00014.00016.000