Zelfrijdende Voermengwagens

Zelfrijdende voermengwagens zijn ontwikkeld om tijd te besparen bij het voeren op boedereijen. Een zelfrijdende voermengwagen heeft het voordeel dat de wagen zelf kan laden met de krachtige frees. Dit beinvloed de voerstructuur niet, maar tegelijkertijd wel de afnamecapaciteit waarborgt. Bijker Landbouwmechanisatie Nijeveen B.V. is dealer van SILOKING zelfrijdende voermengwagens. Wilt u weten welk model het best past bij uw onderneming, neem dan direct contact met ons op, zodat wij u verder kunnen helpen.

Siloking SelfLine 4.0

SILOKING-SelfLine-4.0-Compact-1612

Siloking SelfLine 4.0 Compact

Modellen met een lage bouw, inhoud: 12 m3, 13 m3 en 16 m3

De optimale zelfrijdende voermengwagen, zowel voor het klassieke familiebedrijf als voor grote boerderijen ook is het mogelijk deze voermengwagen te gebruiken bij lage stalingangen. Het compacte ontwerp met het 3-punts chassis maakt tweezijdige ontlading mogelijk zonder over de voeding te rollen.

De compacte compacte 12, 13 en 16 modellen met zelfaandrijving zijn ideaal voor het rijden door laaggebouwde stallen. Ze zijn uitgerust met de krachtige en zuinige 105 kW (143 pk) Volvo 4-cilinder turbodieselmotor, emissieniveau IV en de zelfrijdende voermengwagens Compact 13 en 16, ook met het vermogenspakket met 129 kW (175 pk) of 160 kW (218 pk) leverbaar.

ModelCompact 1612-12Compact 1612-13Compact 1612-16
A Lengte MM7.5307.5308.640
F Afstand frees - as2.6802.9002.900
K Afstand vooras - achteras3.9003.9004.750
B Breedte2.5502.5502.550
C Hoogte2.5602.6502.650
D Spoorbreedte1.9201.9201.920
E Buitenmaat wielen2.3002.3002.300
Draaicirkel buiten4.5004.5005.750
Aantal Turbovijzels112
Windingen op vijzel2,52,52,5
Aantal messen7714
Toerental Turbo-vijzel20/4620/4620/46
Volume12 m313 m316 m3
Uitkuilhoogte4,20 m4,20 m4,20 m
Motor vermogen KW/PK105/143105/143105/143
Leeg gewicht basismachine in KG10.50010.70011.500
SILOKING-SelfLine-4.0-Premium-2215

SILOKING SelfLine 4.0 Premium 2215

Modellen met meer volume en grotere uitkuilhoogte met 15 m3, 19 m3 en 22 m3

Vanwege het hoge volume zijn deze modellen de ideale oplossing voor bedrijven met grotere prestatiegroepen. Alle premium zelfrijdende voermengwagens kunnen het voer tot een hoogte van 5 m hoog frezen. De aandrijving is hier standaard op de 129 kW (175 pk) Volvo 4-cilinder turbodieselmotor, emissieniveau IV en optioneel op de versie met 160 kW (218 pk). Bovendien, de zelfrijdende met een minimale draaicirkel dankzij de 3-punts ophanging.

Voor comfortabel rijden, zelfs op slechte wegen, kan de feedmixer zelfrijdende tractor optioneel worden uitgerust met een onafhankelijke wielophanging.

ModelPremium 2215-15Premium 2215-19Premium 2215-22
A Lengte MM7.9808.7109.040
F Afstand frees - as3.1803.1803.180
K Afstand vooras - achteras3.9004.8005.110
B Breedte2.5502.5502.550
C Hoogte2.9602.9403.060
D Spoorbreedte1.9201.9201.920
E Buitenmaat wielen2.3002.5502.550
Draaicirkel buiten4.6006.5007.400
Aantal Turbovijzels122
Windingen op vijzel333,5
Aantal messen81618
Toerental Turbo-vijzel20/4620/4620/46
Volume15 m319 m322 m3
Uitkuilhoogte5 m5 m5 m
Motor vermogen KW/PK105/143129/175129/175
Leeg gewicht basismachine in KG11.15012.25013.400
SILOKING-SelfLine-4.0-System-500-2519

SILOKING SelfLine 4.0 System 500+ 2519

De allround machine voor weg en erf met 19 m3, 22 m3 en 25 m3

Melkveebedrijven met meerdere locaties, voedingsgemeenschappen en aannemers hebben dezelfde vereisten voor een zelfrijdende voermengwagen: het moet even overtuigend zijn voor snel rijden op de weg als voor smalle landbouwgebieden. Snel en extreem manoeuvreerbaar overtuigt de moderne zelfrijder onder alle omstandigheden.

Met een hoogte van minder dan 3 meter zijn zelfs lage staldoorgangen voor hem geen obstakel. Met verwijderingshoogten van max. Met een lengte van 5,3 meter kan de zelfaangedreven SelfLine 4.0-systeem 5001919-veldhakselaar zich tegelijkertijd uitrekken.

Dankzij vierwielbesturing kan hij ook goed overweg met ruig terrein en onverharde wegen. De zelfrijder is grootgevroren en zeer wendbaar door de twee gestuurde assen. De feedmixer is beschikbaar in versies met 4 snelheden (20/25/40/50 km / h).

ModelPremium 500+ 2519-19Premium 500+ 2519-22Premium 500+ 2519-25
A Lengte MM8.9309.4609.60
J Lengte9.3509.8809.880
F Afstand frees - as2.9503.4503.300
K Afstand vooras - achteras4.0004.0004.000
B Breedte2.5402.5402.540
C Hoogte2.9703.2503.500
Banden voorzijde445/65 R22.5445/65 R22.5445/65 R22.5
Banden achterzijde445/50 R22.5445/50 R22.5445/50 R22.5
D Spoorbreedte MM2.0502.0502.050
E Buitenmaat wielen2.4902.4902.490
Draaicirkel buiten11.05011.28011.280
Draaicirkel buiten 4 wiel besturing7.0607.3207.320
H Loshoogte MM1.0801.0801.080
I Loshoogte dwarsafvoerband MM990990990
Aantal Turbovijzels222
Windingen op vijzel2,533,5
Aantal messen141618
Toerental Turbo-vijzel20/4620/4620/46
Volume19 m322 m325 m3
Uitkuilhoogte4,8 m5,2 m5,3 m
Motor vermogen KW/PK160/218160/218160/218
Leeg gewicht basismachine in KG15.55015.85016.100
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25 km/h25.90025.90025.900
SILOKING-SelfLine-4.0-System-1000-3225

SILOKING SelfLine 4.0 System 1000+ 3225

Wendbare zelfrijder uit de XXL-klasse, voor grote melkveebedrijven en biogasinstallaties, met een inhoud van 15 m3, 29 m3 en 32 m3

De zelfrijdende voermengwagens SILOKING SelfLine 4.0 System 1000+ maken indruk met een hoge manoeuvreerbaarheid, capaciteit en prestaties en zijn ontworpen voor bedrijven met 1.000 koeien en meer. Dankzij het 3-assige chassis kan de zelfrijdende voermengwagen worden belast met maximaal 12 ton - en de belasting op het chassis, de banden en de rijoppervlakken wordt verminderd.

Bovendien, de actieve besturing van de voor- en achterassen van de zelfrijdende voor een enorme manoeuvreerbaarheid. De mengtank heeft een volume van 25 m³, 29 m³ of 32 m³ en 2 of 3 turbovijzels. Bovendien mengt de XXL zichzelf zeer snel en homogeen.

ModelPremium 1000+ 3225-25Premium 1000+ 3225-29Premium 1000+ 3225-32
A Lengte MM9.46010.60010.600
F Lengte frees -as mm3.3003.3003.300
K Afstand as 1 - 2 / 2 - 3 mm2.940/17002.940/1700
B Breedte2.5502.5502.550
C Hoogte3.5003.3303.500
Banden voorzijde385/55 R22.5385/55 R22.5385/55 R22.5
Banden achterzijde385/55 R22.5385/55 R22.5385/55 R22.5
E Buitenmaat wielen2.4502.4502.450
Draaicirkel buiten7.7008.1008.100
H Loshoogte MM1.0801.0001.000
I Loshoogte dwarsafvoerband MM990920920
Aantal Turbovijzels233
Windingen op vijzel3,533,5
Aantal messen182427
Toerental Turbo-vijzel20/4619/4619/46
Volume25 m329 m332 m3
Uitkuilhoogte5,3 m5,3 m5,5 m
Motor vermogen KW/PK210/286210/286210/286
Leeg gewicht basismachine in KG17.00017.70018.000