SILOKING Getrokken Voermengwagen | TrailedLine 4.0 | Officiële Dealer Bijker Nijeveen

Getrokken Voermengwagens

Getrokken voermengwagens, vertegenwoordigen één van de beste oplossingen voor het mengen en distribueren van veevoer op de boerderij. Zoals de naam al aangeeft wordt de voermengwagen getrokken door (over het algemeen) een tractor.

Houd bij het kiezen van een getrokken voermengwagen rekeningen met de benodigde PK’s van de tractor en het aantal runderen. Heeft u hulp nodig bij het kiezen van een voermengwagen die past bij uw bedrijf? Neem dan direct contact met ons op. Hieronder vindt u informatie over de SILOKING TrailedLine 4.0. Dit zijn getrokken voermengwagens van SILOKING.

Meer informatie aanvragen
Siloking TrailedLine 4.0 Compact
MODELCOMPACT 7 COMPACT 8 COMPACT 8-T COMPACT 9 COMPACT 10 COMPACT 10-T COMPACT 12 COMPACT 14
A Lengte MM 4.510 4.550 4.6704.710 4.7504.8404.9004.980
F Afstand trekoog - as 3.2503.2503.2503.2503.2503.3903.3903.390
B Breedte 2.250 2.250 2.250 2.250 2.250 2.250 2.250 2.250
C Hoogte 2.350 2.5002.4602.6302.7802.5802.8303.220
D Spoorbreedte 1.5501.5501.5501.5501.5501.7001.7001.750
E Buitenmaat wielen 1.880 1.880 1.9801.9801.9802.130 2.130 2.200
Aantal tubovijzels 11111111
Windingen op vijzel 1,751,75222,522,53
Aantal messen 55667678
Toerental Turbo-vijzel t/min 2424242424181818
Volume m3 788910101214
Kogeldruk 1.500 1.500 1.500 1.500 1.500 1.500 1.500 1.500
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg 8.500 8.500 8.500 8.500 8.500 8.500 9.300 10.400
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h kg 8.500 8.500 8.500 8.500 8.500 8.500 8.500 9.500
Leeg gewicht basismachine kg 3.350 3.450 3.750 3.850 3.950 4.200 4.3504.650

Siloking TrailedLine 4.0 premium 1814/2218/3022

Tankvolume van 14 m³ tot 30 m³

De SILOKING TrailedLine 4.0 Premium-serie maakt indruk met zijn korte mengtijden en homogeen mengresultaat dankzij de gevouwen containervorm. Alle voermengwagens zijn standaard uitgerust met SILONOX-slijtagebescherming op de binnenste wiggen van de container en op de ontladingsschuif. Het robuuste en torsiebestendige frame met holle balk in combinatie met een sterke 4 planetaire versnellingsbak garandeert een hoge veiligheid.

Door een selectie van verschillende containerhoogtes en banden kan de voermenger exact worden aangepast aan de doorvoerhoogten in de stal of de maximale hoogte van het laadvoertuig. Wilt u meer informatie over de verschillende getrokken voermengwagens van Siloking? Neem dan gerust contact met ons op, wij zijn officiële dealer van Siloking en kunnen u helpen bij de aankoop van alle voermengwagens van Siloking.

MODELPREMIUM 1814-14 PREMIUM 1814-16 PREMIUM 1814-18 PREMIUM 2218-18 PREMIUM 2218-20 PREMIUM 2218-22 PREMIUM 3022-22 PREMIUM 3022-26 PREMIUM 3022-30
A Lengte MM 6.650 6.650 6.650 7.100 7.100 7.100 7.450 7.450 7.450
F Afstand trekoog - as 4.420 4.420 4.420 4.620 4.620 4.620 4.8004.200 4.200
B Breedte 2.330 2.330 2.330 2.530 2.530 2.530 2.710 2.710 2.710
C Hoogte 2.720 2.8703.020 2.730 2.900 3.070 2.8203.230 3.520
D Spoorbreedte 1.5001.5001.5001.7001.7001.7001.7001.7001.700
E Buitenmaat wielen 1.950 1.950 1.950 2.1502.1502.1502.1502.1502.150
Aantal tubovijzels 222222222
Windingen op vijzel 22,5322,53233,5
Aantal messen 121416121416121616
Toerental Turbo-vijzel t/min 18/35 18/35 18/35 18/35 18/35 18/35 18/35 18/35 18/35
Toerental Turbo-vijzel t/min 34/64 34/64 34/64 34/64 34/64 34/64 34/64 34/64 34/64
Volume m3 14 1618182022222630
Kogeldruk kg 2.000 2.000 2.000 2.000 2.000 2.000 2.000 2.000 2.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg 12.000 12.40013.50013.50014.60015.70016.10018.90021.100
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h - enkelasser 12.000 12.000 12.000 12.000 12.000 12.000 12.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h - tandem 18.000 18.000 18.000 18.000 18.000 18.000 18.000 18.000 18.000
Leeg gewicht basismachine kg 5.7006.0006.3006.3006.6006.9007.3008.500 9.100
Siloking TrailedLine 4.0 System 1000 4535
MODELSYSTEM 100+ 4535-35 SYSTEM 100+ 4535-40 SYSTEM 100+ 4535-45
A Lengte MM 9.900 9.900 9.900
F Afstand trekoog - as 5.3504.950 4.950
B Breedte 2.710 2.710 2.710
C Hoogte 3.0603.3203.530
D Spoorbreedte 1.9001.9001.900
E Buitenmaat wielen 2.400 2.3502.350
Aantal tubovijzels 333
Windingen op vijzel 333.5
Aantal messen 182427
Toerental Turbo-vijzel t/min 22/40 22/40 22/40
Volume m3 354045
Kogeldruk kg 3.000 3.000 3.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg 24.000 30.10032.600
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h 18.00027.000 27.000
Leeg gewicht basismachine kg 13.00014.10014.600

Siloking TrailedLine 4.0 duo avant 2014

Tankvolume van 14 m³ tot 20 m³

Dankzij de geoptimaliseerde en conische containergeometrie, gecombineerd met een bijzonder compact ontwerp, is er een aanzienlijk hogere benutting van het containervolume, zelfs met hoge hoeveelheden langvezelige toevoer in het rantsoen. Bovendien maakt de verticale voermengwagen Duo Avant indruk met zijn geluidsarme en functionele betrouwbaarheid.

De conische vorm van de mengkom met aangepaste turbo-worm zorgt voor een perfect rendement, zelfs van langvezelig materiaal in het onderste deel van de mengeenheid van de voermengwagen. De lage kosten en hoge flexibiliteit maken de Duo Avant bijzonder zuinig. De afgeronde FlowPlus-containerring geleidt de toevoer van bovenaf naar het mengproces en zorgt voor een verstoppingsvrije werking, zelfs bij het verwerken van ronde balen.

MODELDUO AVANT 2014-14 DUO AVANT 2014-16 DUO AVANT 2014-18 DUO AVANT 2014-20
A Lengte MM 6.750 6.750 6.750 6.750
F Afstand trekoog - as 4.3204.3204.3204.320
B Breedte 2.4402.4402.4402.440
C Hoogte 2.642.7402.9503.160
D Spoorbreedte 2.0502.0502.0502.050
E Buitenmaat wielen 2.4402.4402.4402.440
Aantal tubovijzels 2222
Windingen op vijzel 22,533
Aantal messen 12141616
Toerental Turbo-vijzel t/min 18/35 18/35 18/35 18/35
Toerental Turbo-vijzel t/min 34/6434/6434/6434/64
Volume m3 14161820
Kogeldruk kg 2.000 2.000 2.000 2.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg 11.00012.00013.00014.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h 11.00012.000 12.000 12.000
Leeg gewicht basismachine kg 5.4005.6005.8006.000
Siloking TrailedLine 4.0 duo avant 3227
MODELDUO AVANT 3227-27DUO AVANT 3227-32
A Lengte MM 8.4508.450
F Afstand trekoog - as 4.6804.680
B Breedte 2.5002.500
C Hoogte 3.2703.510
D Spoorbreedte 1.9001.900
E Buitenmaat wielen 2.2502.250
Aantal tubovijzels 33
Windingen op vijzel 33.5
Aantal messen 2427
Toerental Turbo-vijzel t/min 18/35 18/35
Toerental Turbo-vijzel t/min 34/6434/64
Volume m3 2732
Kogeldruk kg 2.000 2.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 15km/h kg 20.60023.000
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25km/h 18.00018.000
Leeg gewicht basismachine kg 9.80010.200

Getrokken voermengwagen bij Bijker Landbouwmechanisatie Nijeveen

De getrokken voermengwagen is leverbaar in verschillende modellen. Deze zijn volledig aan te passen naar uw bedrijfsomstandigheden. De kleinste heeft een tankvolume van 7m3 en de grootste heeft een volume van 45m3. Hierdoor zijn ze in een grote range beschikbaar. Ze zijn van hoge kwaliteit en breed inzetbaar. Informeer naar de mogelijkheden als u op zoek bent naar een getrokken voermengwagen.