SILOKING Zelfrijdende Voermengwagens | SelfLine 4.0 | Officiële Dealer Bijker Nijeveen

Zelfrijdende Voermengwagens

Zelfrijdende voermengwagens zijn ontwikkeld om tijd te besparen bij het voeren op boedereijen. Een zelfrijdende voermengwagen heeft het voordeel dat de wagen zelf kan laden met de krachtige frees. Dit beinvloed de voerstructuur niet, maar waarborgt tegelijkertijd wel de afnamecapaciteit. Bijker Landbouwmechanisatie Nijeveen B.V. is dealer van SILOKING zelfrijdende voermengwagens. Wilt u weten welk model Siloking zelfrijder het best past bij uw onderneming, neem dan direct contact met ons op, zodat wij u verder kunnen helpen.

Meer informatie aanvragen
SILOKING SelfLine 4.0 Compact 1612
MODELCOMPACT 1612-12 COMPACT 1612-13 COMPACT 1612-16
A Lengte MM 7.5307.5308.640
F Afstand frees - as 2.6802.9002.900
K Afstand vooras - achteras 3.9003.9004.750
B Breedte 2.5502.5502.550
C Hoogte 2.5602.6502.650
D Spoorbreedte 1.9201.9201.920
E Buitenmaat wielen 2.3002.3002.300
Draaicirkel buiten 4.5004.5005.750
Aantal Turbovijzels 112
Windingen op vijzel 2.52.52.5
Aantal messen 7714
Toerental Turbo-vijzel 20/46 20/46 20/46
Volume12 m3 13 m3 16 m3
Uitkuilhoogte 4,20 m 4,20 m 4,20 m
Motor vermogen KW/PK 105/143 105/143 105/143
Leeg gewicht basismachine in KG 10.50010.70011.500

SILOKING SelfLine 4.0 Premium 2215

Modellen met meer volume en grotere uitkuilhoogte met 15 m3, 19 m3 en 22 m3

Vanwege het hoge volume zijn deze modellen de ideale oplossing voor bedrijven met grotere prestatiegroepen. Alle premium zelfrijdende voermengwagens kunnen het voer tot een hoogte van 5 m hoog frezen. De aandrijving is hier standaard op de 129 kW (175 pk) Volvo 4-cilinder turbodieselmotor, emissieniveau IV en optioneel op de versie met 160 kW (218 pk). Bovendien, de zelfrijdende met een minimale draaicirkel dankzij de 3-punts ophanging.

Voor comfortabel rijden, zelfs op slechte wegen, kan de feedmixer zelfrijdende tractor optioneel worden uitgerust met een onafhankelijke wielophanging.

MODELPREMIUM 2215-15 PREMIUM 2215-19 PREMIUM 2215-22
A Lengte MM 7.980 8.7109.040
F Afstand frees - as 3.1803.1803.180
K Afstand vooras - achteras 3.9004.8005.1104.750
B Breedte 2.5502.5502.550
C Hoogte 2.9602.9403.060
D Spoorbreedte 1.9201.9201.920
E Buitenmaat wielen 2.3002.5502.550
Draaicirkel buiten 4.6006.5007.400
Aantal Turbovijzels 122
Windingen op vijzel 333.5
Aantal messen 81618
Toerental Turbo-vijzel 20/46 20/46 20/46
Volume15 m3 19 m3 22 m3
Uitkuilhoogte 5 m 5 m 5 m
Motor vermogen KW/PK 105/143 129/175 129/175
Leeg gewicht basismachine in KG 11.15012.25013.400
SILOKING SelfLine 4.0 System 500+ 2519
MODELPREMIUM 500+ 2519-19 PREMIUM 500+ 2519-22 PREMIUM 500+ 2519-25
A Lengte MM 8.930 9.460 9.60
J Lengte 9.350 9.8809.880
F Afstand frees - as 2.9503.4503.300
K Afstand vooras - achteras 4.000 4.000 4.000
B Breedte 2.5402.5402.540
C Hoogte 2.9703.2503.500
Banden voorzijde 445/65 R22.5 445/65 R22.5 445/65 R22.5
Banden achterzijde 445/50 R22.5 445/50 R22.5 445/50 R22.5
D Spoorbreedte MM 2.0502.0502.050
E Buitenmaat wielen 2.4902.4902.490
Draaicirkel buiten 11.05011.28011.280
Draaicirkel buiten 4 wiel besturing 7.0607.3207.320
I Loshoogte dwarsafvoerband MM 1.0801.0801.080
H Loshoogte MM 990990990
Aantal Turbovijzels 222
Windingen op vijzel 2,533.5
Aantal messen 141618
Toerental Turbo-vijzel 20/46 20/46 20/46
Volume19 m3 22 m3 25 m3
Uitkuilhoogte 4,8 m 5,2 m 5,3 m
Motor vermogen KW/PK 160/218 160/218 160/218
Leeg gewicht basismachine in KG 15.55015.85016.100
Technisch toelaatbaar totaalgewicht 25 km/h 25.90025.90025.900

SILOKING SelfLine 4.0 System 1000+ 3225

Wendbare zelfrijder uit de XXL-klasse, voor grote melkveebedrijven en biogasinstallaties, met een inhoud van 15 m3, 29 m3 en 32 m3

De zelfrijdende voermengwagens SILOKING SelfLine 4.0 System 1000+ maken indruk met een hoge manoeuvreerbaarheid, capaciteit en prestaties en zijn ontworpen voor bedrijven met 1.000 koeien en meer. Dankzij het 3-assige chassis kan de zelfrijdende voermengwagen worden belast met maximaal 12 ton – en de belasting op het chassis, de banden en de rijoppervlakken wordt verminderd.

Bovendien, de actieve besturing van de voor- en achterassen van de zelfrijdende voor een enorme manoeuvreerbaarheid. De mengtank heeft een volume van 25 m³, 29 m³ of 32 m³ en 2 of 3 turbovijzels. Bovendien mengt de XXL zichzelf zeer snel en homogeen.

MODELPREMIUM 1000+ 3225-25 PREMIUM 1000+ 3225-29 PREMIUM 1000+ 3225-32
A Lengte MM 9.460 10.60010.600
F Afstand frees - as 3.300 3.300 3.300
K Afstand as 1 - 2 / 2 - 3 mm 2.940/1700 2.940/1700
B Breedte 2.550 2.550 2.550
C Hoogte 3.5003.3303.500
Banden voorzijde 385/55 R22.5 385/55 R22.5 385/55 R22.5
Banden achterzijde 385/55 R22.5 385/55 R22.5 385/55 R22.5
E Buitenmaat wielen 2.450 2.450 2.450
Draaicirkel buiten 7.7008.1008.100
H Loshoogte MM 1.0801.0001.000
I Loshoogte dwarsafvoerband MM 990920920
Aantal Turbovijzels 233
Windingen op vijzel 3,533.5
Aantal messen 182427
Toerental Turbo-vijzel 20/46 19/46 19/46
Volume25 m3 29 m3 32 m3
Uitkuilhoogte 5,3 m 5,3 m 5,5 m
Motor vermogen KW/PK 210/286 210/286 210/286
Leeg gewicht basismachine in KG 17.00017.70018.000
Zelfrijdende voermengwagen